Придбати лічильник газу

 

 

У даний час люди все більше схильні платити тільки за те, чим вони користуються фактично, та не погоджуються на будь-які усереднені витрати. Ця позиція абсолютно обґрунтована, оскільки дає можливість істотно економити. Користуюся - плачу, не користуюся - не плачу.

Щоб застосувати цей підхід до такої статті витрат, як газоспоживання, необхідно

придбати лічильник газу.

Заплативши один раз за лічильник і його встановлення Ви можете
бути спокійні, що зайві куби не будуть приписані на Ваш рахунок.

Придбати лічильник газуПридбати лічильник газу зараз не складно. Широкий асортимент дозволяє вибрати оптимальну модель з необхідними характеристиками. Залежно від мети та враховуючи середні обсяги споживання, якість газу та інші особливості Ви можете обрати і потім придбати лічильник газу з різним принципом дії та пропускною здатністю.

У нашій компанії можна придбати лічильник газу для використання у побуті та промисловості як ротаційні, так і мембранні з пропускною здатністю до 25 кубів на годину.

Ухвалюючи рішення про те, чи варто встановлювати лічильник газу, слід звернути увагу, що без нього Ви оплачуєте газ з урахуванням кількості прописаних у Вашій квартирі. Не секрет, що часто ця цифра не відповідає фактично проживаючій кількості людей. І якщо у Вашому будинку багато квартир, де проживає значно більше, ніж прописано, то і середня величина споживання на кожного прописаного буде відчутно більшою за фактичну.

Тобто придбати лічильник газу варто, якщо Ви більше не плануєте займатися нав’язаною благодійністю.