Лічильники газу побутові

 

 

Лічильники газу побутовіЛічильники газу побутові застосовують для обчислення об’єму парів природного газу, а також різноманітних неагресивних газів, які використовують, як правило, з побутовою чи виробничою метою. Лічильники газу побутові в основному застосовуються у житлово-комунальній галузі.

Сучасні лічильники газу побутові, придбані у нашій фірмі, гарантують чудову стабільність і надійність роботи при досить низьких тисках у зимовий період. За рахунок маленьких власних втрат, газові лічильники добре пристосовані до неочищеного газу, а також досить стійкі до перепаду тисків газу.

Лічильники газу побутові можуть забезпечити облік використаного природного газу, пропану, метану, бутану. Це можливо завдяки досить високій пропускній здатності, яку, як правило, мають сучасні газові лічильники побутові. Лічильники газу побутові переважно застосовують у будинках, квартирах, котеджах і офісах.

Об’єм газу в побутових лічильниках газу в основному вимірюється у кубічних метрах. Газові лічильники побутові, придбані у нас, повністю відповідають усім нормам безпеки та вимогам пожежної безпеки. Вони досить зручні та прості в експлуатації, та характеризуються дуже великим терміном служби. Придбавши у нашій компанії побутові лічильники газу, ви назавжди забудете про додаткові грошові розтрати, пов’язані з оплатою комунальних послуг.

Лічильники газу побутові чудової якості та за доступною ціною ви можете придбати у нашій компанії.

<< Назад