Лічильники газу Metrix

 

 

Лічильники газу MetrixЛічильники газу Metrix використовують в основному для вимірювання кількості природного газу та інших різних неагресивних газів, що витрачаються споживачами, а також їх комерційного обліку.

Встановлення лічильників газу Metrix, придбаних у нашій компанії, для людей має кілька незаперечних переваг, тому лічильники газу Metrix стали досить затребуваними на сьогоднішній день.

Мешканці, у яких є лічильник газу Metrix, платять тільки за реально використаний природний газ. Це істотно скорочує витрати споживачів на оплату комунальних платежів по газу. Зокрема, при наявності індивідуального опалення у житловому приміщенні, лічильник газу Metrix може окупити свою вартість буквально за кілька місяців, а в разі відсутності індивідуального опалення прилад обліку газу окупається протягом року.

Середній термін експлуатації лічильників газу Metrix становить, як правило, не менше 25 років. Це дуже важливий момент, при виборі лічильника газу, оскільки подібне обладнання повинне мати тривалий термін роботи.

Лічильники газу Metrix виготовляються згідно технічної документації, яка відповідає усім міжнародним метрологічним нормам і вимогам для вимірювального обладнання та методів метрологічного контролю.

Існує кілька моделей лічильників газу Metrix, ознайомитися з описом і характеристиками яких, а також дізнатися їх вартість ви можете на сторінках нашого сайту, або зателефонувавши нам по телефону.

Якісні лічильники газу Metrix ви можете замовити у нашій фірмі.

<< Назад