Лічильники споживання газу

 

 


Лічильники споживання газуВисокі тарифи на комунальні платежі змушують споживачів шукати рішення, які допомагали б їм економити на оплаті рахунків. Одним з таких рішень є лічильники споживання газу. Вони користуються все більшою популярністю незалежно від регіону проживання та особливостей будівлі. Лічильники споживання газу бувають побутовими і промисловими і, відповідно, застосовуються в квартирах, приватних будинках і на промислових об'єктах.

Основною відмінністю в технічних характеристиках між побутовим і промисловим лічильником є пропускна здатність. Це показник того, який обсяг газу прилад здатний пропустити через себе за одиницю часу. Тобто, для побутового лічильника цей показник буде значно менше, ніж для промислового, так як на таких об'єктах витрата газу значно вище.

Лічильники споживання газу сьогодні можна придбати у різних виробників, як вітчизняних, так і зарубіжних. Перш ніж купити пристрій, варто проконсультуватися з фахівцем, який допоможе визначити, який лічильник підійде для Вас.

Якісні лічильники споживання газу за вигідними цінами представлені в нашій компанії.

Слід знати, що установку лічильника може зробити тільки компанія, яка має дозвільну документацію. Займатися цим самостійно - заборонено.

Ви можете зателефонувати нам по телефону, щоб отримати необхідну консультацію і допомогу у виборі оптимального устаткування. Придбані у нас лічильники споживання газу прослужать довго і надійно, дозволяючи економити значні кошти сімейного бюджету.

Лічильники споживання газу - це чудове рішення для тих, чиї будинки опалюються газом.

<< Назад