Лічильники газу в квартиру

 

 


Лічильники газу в квартируПро необхідність встановлення лічильників газу в квартиру сьогодні знає кожен. Вони дозволяють контролювати витрату природного газу і таким чином економити.

Лічильники газу бувають різних типів: побутові, промислові, комунальні. Для квартири використовуються побутові, які також можна розділити на кілька видів:

  • мембранні,
  • ротаційні,
  • електронні,
  • об'ємні.

Так як лічильники газу в квартиру встановлюються на тривалий термін, то до вибору виду, моделі та виробника пристрою слід поставитися серйозно. Основними критеріями, на які варто звернути увагу при виборі лічильника є його пропускна здатність, рівень шуму, між перевірочний інтервал, надійність, компактність, вартість.

Найбільшого поширення набули мембранні лічильники газу в квартиру, так як вони мають досить невисоку вартість, малу похибку, простоту у використанні, високий рівень надійності. Сьогодні велика кількість виробників пропонує лічильники газу в квартиру, тому вибрати часом буває досить важко. Має сенс звернути увагу не тільки на технічні характеристики обраних моделей, так як виробники можуть пропонувати пристрої з ідентичними показниками, а й порівняти відгуки, порадитися з фахівцем, щоб вибрати лічильник, який довго і надійно прослужить.

Якісні лічильники газу в квартиру пропонує за доступними цінами придбати наша компанія.

Каталог продукції, яку ми пропонуємо, включає пристрої від провідних виробників, чия продукція сертифікована і перевірена часом.

Телефонуйте, ми завжди готові допомогти у виборі, надати кваліфіковану консультацію та цінні поради по експлуатації лічильників газу в квартиру.

<< Назад