Лічильники газу Україна

 

 


Лічильники газу УкраїнаЛічильники газу в Україні сьогодні - одні з найбільш затребуваних пристроїв, які намагається придбати практично кожен власник квартири або приватного будинку, кожне підприємство або промисловий об'єкт. Лічильник - це прилад, який встановлює (підраховує) обсяг пропущеного крізь нього природного газу. Розрахунок проводиться в кубічних метрах за годину.

Залежно від пропускної здатності приладу їх поділяють на побутові, комунально-побутові та промислові, з відповідним збільшенням пропускної спроможності.

Лічильники газу в Україні можна також розділити і за принципом дії: мембранні, вихрові, ротаційні, електронні, барабанні, турбінні та деякі інші. Кожен з представлених видів має свої технічні особливості і особливості експлуатації, тому перш ніж купити лічильники газу (Україна), слід з'ясувати, який вид буде оптимальним в конкретному випадку. Допомога фахівця, в такому випадку, буде далеко не зайвою, особливо, якщо у Вас немає знань в цій області.

Надійні лічильники газу (Україна) пропонує за вигідними для кожного цінами наша компанія.

Ми раді запропонувати Вам пристрою від відомих виробників: Самгаз, Октава, Візар, Metrix, Ямпіль, Гросс, Ельстер. На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з усіма моделями лічильників газу в Україні, їх технічними параметрами і ціною. Якщо ж у Вас виникнуть питання, то будемо раді Вас чути по телефону.

Встановлюючи лічильники газу (Україна), можна значно скоротити витрати із сімейного бюджету, оплачуючи лише спожите кількість газу на місяць.

<< Назад