Лічильники газу (Київ)

 

 


Лічильники газу (Київ)Ви шукайте лічильники газу в Києві? Сучасна дійсність змушує нас серйозно задуматися про свої доходи, а також про облік власних витрат. Особливо коли це стосується видаткової частини бюджету сім'ї.

Ні для кого не секрет, що левову частку витрат родини становлять комунальні платежі. Виходом зі сформованої ситуації є строгий облік отримуваних послуг. Одними з найважливіших приладів, контролюючих Ваше споживання - це лічильники газу (Київ).

Блакитне паливо є одним з основних енергоносіїв, які допомагають комфортному проживанню сучасної людини. Природний газ забезпечує наші квартири і будинки вогнем для приготування їжі, обігріває їх і дає можливість користуватися електрикою.

Лічильники газу (Київ) представлені кількома модифікаціями, в залежності від свого розміру і пропускної здатності.

Розглянемо основні типи лічильників газу (Київ). G1,6 - пропускна здатність від 1,6 до 2,5 метрів кубічних. Вони використовується для підключення одного або двох приладів, що не перевищують витрати газу.
G2,5 - пропускна здатність від 2,5 до 4 метрів кубічних. Дозволяє підключити два і більше приладів, але не перевищують заявлені обсяги.Лічильник газу (Київ) G4 - пропускна здатність від 4 до 6 метрів кубічних (можливе підключення двох або більше приладів, в межах заявлених обсягів). G6 - пропускна можливість від 6 до 10 метрів кубічних (підключається два і більше приладу в межах паспортних обсягів).
G10 - пропускна здатність від 10 до 16 метрів кубічних (підключається три і більше приладів, що не перевищують загальний обсяг за паспортом).
Ми раді надати Вам можливість вибрати будь-які лічильники газу (Київ), представлені в широкому асортименті нашого магазину!

<< Назад