Лічильник газовий

 

 

Після ухвалення рішення про те, що все ж таки необхідно встановити у себе вдома лічильник газовий, Вам потрібно буде пройти усю процедуру його монтажу та легалізації.

Важливо, що

лічильник газовий

вибрати та придбати Ви можете самі. Тобто немає
жодних обмежень, що дасть Вам можливість підібрати модель не лише за технічними
параметрами, але навіть за дизайном.

Лічильник газовийА це також має велике значення, оскільки Ви можете обміркувати де краще його розмістити, щоб лічильник не впадав у очі та гармонійно виглядав на тлі усього приміщення. Проте варто враховувати деякі основні правила як потрібно розміщувати лічильник газовий. До них можна віднести те, що висота від підлоги до лічильника має бути не менше 1,5 метрів, він повинен бути віддалений від джерел тепла та вологи і обов’язково перебувати у легко провітрюваному приміщенні.

Після того як Ви придбали лічильник газовий потрібно написати заяву до газового господарства, що обслуговує Ваш будинок, прикласти до нього усі необхідні документи, у тому числі ті, які підтверджують, що у Вас немає заборгованості за використаний газ на поточний момент. Далі у встановлений час до Вас прийде майстер для огляду приміщення і потім для встановлення лічильника. І тільки після сплати Вами усіх рахунків фахівцем буде встановлена пломба. Наприкінці усіх цих етапів Вам буде виданий документ, на підставі якого Ви зможете оплачувати тільки Вами спожитий газ по лічильнику.

Найголовніше, що лічильник газовий повинен бути встановлений виключно акредитованим фахівцем, який має право не тільки на його встановлення, але й на опломбування.