Лічильник metrix g10

 

 

Якщо ви в пошуку оптимального варіанту для калькуляції споживання газу, то в просторах інтернету Ви не раз натрапляли на позитивний огляд і рекомендації лічильника польського виробництва metrix g10. Якщо сказати пару слів про торгову марку, то компанія почала випускати лічильники з далекого 1948 року. На сьогодні продукція компанії характеризується високою якістю, стабільною роботою протягом тривалого терміну служби та доскональністю в вимірювання рівня споживання.

Лічильник metrix g10Говорячи про доводах на користь вибору лічильника metrix g10, зокрема можна виділити кілька фундаментальних характеристик цього приладу:

  • Лічильник metrix g10 має захисний обчислювальний механізм від вторгнення ззовні;
  • Механізм поміщений в корпус з штампованої сталі, яка виносить температуру до 650 градусів;
  • Лічильник metrix g10 пройшов державну сертифікацію в Україні і в багатьох країнах Європи;
  • Всі деталі, які утворюють механізм лічильника, компанія виробляє на своєму обладнанні на місці;
  • Міжповірочний інтервал апарату - 10 років.

Нарешті зважилися придбати газовий лічильник metrix g10? Телефонуйте нашим менеджерам, які дадуть відповідь на всі питання і розкажуть, з яких причин це краще зробити саме в нашій компанії.

У нашому каталозі можна познайомитися не тільки з лічильником metrix g10, але і з іншими моделями цієї торгової марки та й інших зарубіжних та вітчизняних виробників. Ціни, рівень консультації та професійна допомога в установці готові вас здивувати.


<< Назад