Лічильник мембранний САМГАЗ

 

 


Лічильник мембранний САМГАЗДорогі друзі, нам приємно, що ви відвідали сайт нашої компанії, на якому розміщена різна продукція, спрямована на вимірювання обліку газу. Якщо ви хочете якісний і порівняно недорогий лічильник газу, то зверніть увагу на лічильник мембранний САМГАЗ.

Лічильник мембранний САМГАЗ буває різних моделей. У нашому каталозі представлено три найпопулярніших моделей - 1.6, 2.5, 4-2. Ціна на дані моделі однакова. В основному лічильник мембранний САМГАЗ купують для побутового використання, наприклад якщо у вас є газова плита, колонка або котел середньої потужності.

Загалом продукція компанії САМГАЗ по праву заслужила похвали і довіри, так як уже більше двадцяти років випускає виключно якісну продукцію. Уже в кількості більше мільйона позицій газових мембранних лічильників було випущено компанією Самгаз.

Лічильник мембранний САМГАЗ вимірює газ з великою точністю. Гарантія терміну роботи не менше 8 років, а як показує практика, близько 20 років. За рахунок свій конструкції лічильник мембранний САМГАЗ проявляє себе як дуже зносостійкий.

Коли вам потрібно знайти якісний лічильник, то обов'язково купуйте лічильник мембранний САМГАЗ.

Ціна на дану продукцію вас обов'язково порадує. І пам'ятайте, що термін придатності дуже великий і витрати на його покупку досить швидко відшкодуються.

Компанія "ГАЗТЕХНІКА" працює виключно з виробниками, за рахунок цього ви завжди можете розраховувати на якісну продукцію і хорошу ціну.

<< Назад