Лічильник газу g4

 

 


Лічильник газу g4Якщо Ви читаєте цю статтю, значить перед Вами, швидше за все, став вибір покупки газового лічильника. Представляємо Вашій увазі побутової лічильник газу g4. Цей лічильник є однією з найпопулярніших моделей, представлених на газовому ринку України. Його популярність пов'язана з широким спектром застосування в побутових умовах приватних споживачів природного газу.

На даний момент сертифікацію пройшов лічильник газу g4 мембранного типу. Даний вид лічильників проводить вимірювання пропускається обсягу газу за рахунок мембран, що приводяться в рух різницею тиску на вході і виході з нього.
Лічильники газу g4, представлені на ринку України, є досить компактними і розраховані на використання в багатоквартирних і приватних будинках, котеджах. Існують моделі, які можна встановлювати як всередині приміщень, так і на вулиці.

Лічильник g4 Трофимов, який встановлюється на вулиці, має захист від перепаду температур і від змін погодних умов. Дані моделі лічильників маркуються буквою "Т", що передбачає наявність вбудованого температурного коректора.

Також лічильники розрізняються лівосторонньої і правобічної подачею газу (в залежності від індивідуально Ваших потреб).

Сучасні лічильники газу g4 мають високу ступінь захищеності від несанкціонованого проникнення.

Лічильник газу g4 розрахований на пропускну здатність цілком достатню для використання в квартирах і невеликих приватних господарствах. Його потужності цілком вистачить для використання газової колонки, однієї або двох газових плит, а також котлів невеликої газоспоживання.

<< Назад