Каталог продукції

 

 

Лічильники газу Самгаз
Лічильники газу Самгаз
Лічильники газу Metrix
Лічильники газу Metrix
Лічильники газу Elster
Лічильники газу Elster


Лічильники газу Новатор
Лічильники газу Новатор
Фільтри та клапани Gross
Фільтри та клапани Gross
Регулятори газу "GAZGEP"
Регулятори газу "GAZGEP"


Щоб правильно підібрати лічильник газу, який підійде для Вас, потрібно визначитися з кількома основними критеріями. Почнемо з того, що існують газові лічильники побутові, комунально-побутові та промислові. Ця класифікація базується на особливостях галузі використання. Основною відмінною характеристикою є пропускна здатність лічильника.

Пропускна здатність газового лічильника - це те, який об’єм газу здатний пропустити лічильник за годину, при цьому забезпечуючи заявлену виробником похибку вимірювання.

Іншими словами, це такий потік газу, при якому правильна робота лічильника газу гарантована виробником.

Якщо Ви обираєте лічильник газу для своєї квартири чи будинку, то Вам цілком достатньо буде придбати лічильник з максимальною пропускною здатністю до 6-10 кубів на годину. Це найчастіше невеликі мембранні та ротаційні прилади. У нашому асортименті вони представлені торговими марками Novator (ротаційні), САМГАЗ, Metrix, Gross, Elster (мембранні).

Комунально-побутові газові лічильники використовуються для невеликих котелень, технологічних установок. Максимальна пропускна здатність лічильників має бути від 10 до 40 кубів на годину. У нашому асортименті вони представлені ротаційними лічильниками Novator і мембранними Elster та Metrix.

Промислові газові лічильники мають пропускну здатність від 40 кубів на годину. Це, в основному, турбінні, вихрові та ультразвукові прилади.

Використовуються вони для обліку газоспоживання на великих підприємствах, наприклад, промислових і сільськогосподарських.

Лічильник газу має і багато інших характеристик, які так чи інакше можуть вплинути на Ваш вибір. Ознайомити з найважливішими з них Вас можуть наші фахівці, які професійно допоможуть зробити правильний вибір.