GPRS модем ТКБ для лічильників газу Elster, Metrix, Самгаз

 

 
GPRS модем ТКБ

для лічильників газу Elster, Metrix, СамгазЦіна- 4950 грн


GPRS модем для побутових лічильників газу ТКБ (далі GPRS модем ТКБ) призначений для застосування на вузлах обліку споживачів газу, на яких встановлені лічильники газу типоразмером до G10 (далі БСГ) з метою автоматизації обліку, організації інформаційних мереж і надання даних по обліку службам розрахунку і нагляду, відповідно до діючих правил обліку. GPRS модеми ТКБ призначені для роботи з лічильниками газу, які мають низькочастотний вихід типу "сухий контакт" з частотою до 2 Гц і тривалістю імпульсів не менше 50 мс (НЧ). Підключення GPRS модему ТКБ до БСГ здійснюється за допомогою вбудованого в корпус GPRS модему ТКБ (мал. 1) або виносного (рис.2) датчика імпульсів. Основні функції GPRS модему ТКБ :

   

отримує імпульсні сигнали, що поступають від датчика імпульсів БСГ; підсумовує об'єм природного газу в робочих умовах, згідно отриманих даних від БСГ; накопичує і зберігає дані значень об'єму газу : почасові - впродовж 64 діб; щодобові - впродовж 128 діб; щомісячні - в течії 32 місяців; накопичує і зберігає впродовж 128 діб інформацію про час і характер аварійних ситуацій; накопичує інформацію про зміни конфігурації GPRS модему ТКБ;

реєструє спроби дії магнітом з метою спотворення свідчень БСГ (дату, час початку і закінчення дії магніта); передає на сервер диспетчерської по каналу GPRS зв'язку накопичені дані (графік передачі даних визначає головне підприємство); має можливість дистанційно змінювати графік виходу на зв'язок і об'єм передаваної інформації на сервер диспетчерської; передає на сервер диспетчерської дані про стан, рівень заряду і ресурсу батарей живлення, рівню GSM сигналу і так далі;

GPRS модем ТКБ виготовляється з видом вибухозахисту "іскробезпечний електричний ланцюг", має маркіровку "1ЕхibiiАТ4", відповідає вимогам ДСТУ 7113, ГОСТ 22782.5-78 (Сертифікат СЦ16 0053. Доповнення до сертифікату СЦ16 0053.) Міра захисту по ГОСТ 14254-96 (МЭК 529-89) для GPRS модему ТКБ IP54. У GPRS модемі ТКБ застосовується радіотермінал (радіомодуль) системи стільникового зв'язку GSM - 900/1800. GPRS модеми ТКБ сертифіковані, включені в "Реєстр радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, які можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування" ГП "Український державний центр Радіочастот" (Сертифікат відповідності).

Основні технічні характеристики GPRS модему ТКБ : середнє напрацювання на відмову не менше 17000 ч; вихідна потужність: Class 4 (850/900 Мгц не більше 2 Вт; Class 1 (1800/1900 Мгц не більше 1 Вт; передача даних : GPRS Class 10/8 В, вбудований ТСР/ІР протокол; сила струму, споживана GPRS модемом: в режимі передачі сповіщень - не більше 120 мА; режимі прийняття інформації мережею GSM не більше 20 мА.
Залежно від умов експлуатації GPRS модеми ТКБ можуть виготовлятися як зі вбудованою, так і з виносною антеною. Живлення GPRS модему ТКБ здійснюється від вбудованої літієвої батареї, яка забезпечує безперервну роботу в течію не менше 8 років при дотриманні наступних правил експлуатації : опитування не частіше за 1 раз в 10 діб; рівень GPRS сигналу не менше 15 одиниць. Режим роботи GPRS модему ТКБ - тривалий безперервний.

GPRS модемы ТКБ эксплуатируются при температуре окружающей среды от – 40 °С до + 85 °С и влажности воздуха до 95 % при температуре до 25 °С.

Для роботи з GPRS модемом ТКБ розроблена програма "nVega (t) " яка забезпечує: вибіркове опитування і модифікацію параметрів окремого GPRS модему ТКБ; відображення інформації, ліченої з GPRS модему ТКБ у вигляді таблиць; створення звітів про роботу GPRS модему ТКБ за вказаний період часу